• Свеж
Sren Мобилен Телефон Кеси, Трајни, Градите Екипаж Торба, Удобен, од Суштинско значење Стилски, за Пешачење, Живеење,
zoom_in

Sren Мобилен Телефон Кеси, Трајни, Градите Екипаж Торба, Удобен, од Суштинско значење Стилски, за Пешачење, Живеење,

DEN 688.56

Од стока
check Во продавницата

Изработени од најлон,тоа е издржлив, преносни и нула-доказ.Стилски градите кеси за живеење, пешачење, велосипедизам,на работа, на училиште, кампување, риболов, патување, велосипедизам, лов, маратон, подароци и забава.Тоа има каки изглед и се отпорни на нечистотија.Вграден во повеќе внатрешен пакет, може да се стави на различни предмети.Тоа може да се врши во предниот дел на градниот кош, погодно да се земе и стави предмети и спречување на украдени предмети.Модата во изгледот, од суштинско значење за одмор спорт.Функција : 1. Тоа може да се врши во предниот дел на градниот кош, погодно да се земе и стави предмети и спречување на украдени предмети.2. Изработени од најлон,тоа е издржлив, преносни и нула-доказ.3. Тоа има каки изглед и се отпорни на нечистотија.Вграден во повеќе внатрешен пакет, може да се стави на различни предмети.4. Модата во изгледот, од суштинско значење за одмор спорт.5. Стилски градите кеси за живеење, пешачење, велосипедизам,на работа, на училиште, кампување, риболов, патување, велосипедизам, лов, маратон, подароци и забава.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Градите Екипаж Bag Material : 600 D Оксфорд Cloth Color : Khaki Product Големина : Прибл. 20.8x13.9x4.3 cm/ 8.2x5.5x1.7 inch Applicable Сценарио : Трчање, Велосипедизам, Спортски Тренд Пакет Листа : 1 x Градите Екипаж Bag Note : 1. Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Chest Rig Bag
Material:
600D Oxford Cloth
Color:
Khaki
Product Size:
Approx. 20.8x13.9x4.3 cm/ 8.2x5.5x1.7 inch
Applicable Scenario:
Running, Cycling, Sports Trend
Package List:
1 x Chest Rig Bag :
1. Please allow 1-3cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Вака можеби ќе ви се допадне..