• Свеж
TCP Глобал -(Пакување од 3-8 Волна Кука & Јамка Зафат Чистење Подлога за Соединение за Сечење & Полирање за Автомобилската, Морски и Epoxies
zoom_in

TCP Глобал -(Пакување од 3-8 Волна Кука & Јамка Зафат Чистење Подлога за Соединение за Сечење & Полирање за

DEN 887.76

Од стока
check Во продавницата

TCP Глобален Бренд 8" Кука & Јамка 100% Волна Чистење Подлога - Еден Двострано Сечење & Полирање Подлога.Удар се оксидира боја, портокалова кора, длабоките гребнатини, боја пескарење гребнатини и тешко topcoats и clearcoats.Тешки за сечење волна полирач подлога за сечење, чистење и полирање со соединенија, полирање и glazes.Подлога содржи контрола прилог за кука и јамка поддршка плочи до 7". (Зафат Поддршка Плочи достапни одделно, # TCP BP-5172).Внатре подлога рабовите содржи криви засилен пластика поддршка за неспокојот полирање и подолго подлога живот.

Вака можеби ќе ви се допадне..