• Свеж
XJJZS Кутија за Накит Складирање,Богатство Картички за Собирање,Подарок Кутија,Подароци и Дома Декорација
zoom_in

XJJZS Кутија за Накит Складирање,Богатство Картички за Собирање,Подарок Кутија,Подароци и Дома Декорација

DEN 5250.96

Од стока
check Во продавницата

Ова е исклучителна и соодветни козметички складирање кутија,една мала меморија и голем капацитет,тоа може да се приспособат на вашите производи за нега на кожата, шминка, накит, и може да се користи за сопствена употреба.Информација за производот : .Боја : Беж.Големина : 30*20*20cm.Функција : .Ова е исклучителна и соодветни козметички складирање кутија,има мала меморија и голем капацитет,тоа може да се приспособат на вашите производи за нега на кожата, шминка, накит, и може да се користи за сопствена употреба.Информација за производот : Боја : Беж.Големина : 30*20*20cm Функција : Складирање кутија, полица, може да се стави производи за нега на кожата, шминка, накит.2.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење.

Вака можеби ќе ви се допадне..