• Свеж
97017-430 - Пет-Полица Add-On Единици - Жица Shelving со Квадратни Мислења, Тешки - Секоја
zoom_in

97017-430 - Пет-Полица Add-On Единици - Жица Shelving со Квадратни Мислења, Тешки - Секоја

DEN 1579.20

Од стока
check Во продавницата

Пет-Полица Add-On Единици. 84".Стартер единици вклучуваат четири квадратни агол мислења и четири или пет полици. -Тешки-должност дизајн -Печени-на крај со светли електро-цинк позлата -Подобрување на отпорност на корозија -Прилагодлив во зголемувања Add-on единици вклучуваат две мислења, четири или пет полици и add-on клипови.Изградена на 12-мерач челична рамка со тешки-должност полиците и 1" плоштад мислења кои ги обезбеди повеќе структурни челик и цврстина од круг мислења.Светла електро-цинк позлата со печени-на крај обезбедува подобрена отпорност на корозија.Секоја полица е прилагодлив во 2" зголемувања и може да се поддржуваат до 1000 кг.кога тежината е рамномерно распоредени.серија.

Вака можеби ќе ви се допадне..