• Свеж
ARDELL Unred Боја на Косата Додаток 1 оз - РК-780560
zoom_in

ARDELL Unred Боја на Косата Додаток 1 оз - РК-780560

DEN 263.52

Од стока
check Во продавницата

ARDELL Unred Боја на Косата Додаток на РК-780560 ARDELL Unred помага на боја навлезат подлабоко во косата окното за подолго траење боја и овозможува боја за да се развие целосно за максимална покриеност без груби црвени или портокалови тонови.КАРАКТЕРИСТИКИ : ARDELL Unred Боја на Косата Additive Hair Боја Drabber Eliminates Несакани Црвено Tones Decreases Исчезнува Зголеми Боја Penetration Works со Било Коса Color Does Не Влијае на Обработка на Време ГОЛЕМИНА : 1 мл.

Вака можеби ќе ви се допадне..