• Свеж
Tgoon рачна Предиво Winder, Ликвидација MachinePlastic Волна Winder денот на Благодарноста Роденденски Подарок за Организирање на Плетење Crocheting Материјали
zoom_in

Tgoon рачна Предиво Winder, Ликвидација MachinePlastic Волна Winder денот на Благодарноста Роденденски Подарок

DEN 897.36

Од стока
check Во продавницата

ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : За ликвидација машина може да се инсталира во аголот или форумџија на табелата во ќе,многу практичен и удобен.ПРЕНОСНИ ЛИКВИДАЦИЈА МАШИНА : На рака управувана winder машина е многу мал, преносни и лесен за употреба.ДОБАР ПОДАРОК : Ова рака управувана winder машина е пренослив и практичен,кој е добар денот на благодарноста роденденски подарок за мајка, сопруга, пријатели.ПРАКТИЧНА ТОПКАТА ЛИКВИДАЦИЈА МАШИНА : Оваа топка ликвидација машина може да ви помогне лесно да ги организирате вашите плетење и crocheting резерви, кој е совршен за diy занает љубовници.ШИРОКО се КОРИСТИ : топката ликвидација машина може да се користи за да се правец на конец,чипка и низа. 100% сосема нов и висок квалитет.Нашиот производ е направен од висок квалитет на ABS пластика која е пренослив и лесен за употреба.Тоа е многу мал и лесен, со ниско ниво на бучава.Може да се користи за да се правец на конец,чипка и низа.Може да биде инсталиран во аголот или форумџија на табелата по волја.

Material:
ABS Plastic
Weight:
559 g/19.7 oz
Color:
Blue+White
Package List:
1*Winding Machine :
1. As different computers display colors differently, the color of the actual item may vary slightly from the above images. :
2. Please allow 1-3mm differs due to manual measurement. :

Вака можеби ќе ви се допадне..