• Свеж
4lb-шпански Мов - Жив, Бере Свежи - Јужна Флорида - Свежи Градина Остава Бренд
zoom_in

4lb-шпански Мов - Жив, Бере Свежи - Јужна Флорида - Свежи Градина Остава Бренд

DEN 407.76

Од стока
check Во продавницата

Шпански мос е врвен воздух растение кои расте на долг silverish festoons, виси од дрво екстремитети.Научно име : Tillandsia Usneoides.СИТЕ ПРИРОДНИ, САД РАСТЕ ФЛОРИДА.Свежо шпански Мов ние ги собереш кога вашата исплата е обработена - загарантирана свежи.ФАБРИКАТА ПРЕТПОЧИТА SHADY ТОПЛИТЕ ОБЛАСТИ.ЕКСКЛУЗИВНИТЕ ДИРЕКТНИ СОНЦЕТО ЌЕ СЕ ИСУШИ НАДВОР.ФАБРИКАТА САКА ВЛАЖНОСТ.НА РАСТЕНИЈАТА НЕ ПРОИЗЛЕГУВААТ НИКАКВИ ХРАНЛИВИ МАТЕРИИ ОД ДОМАЌИН НА ДРВОТО.САМО ШТЕТА МОЖЕ ДА ПРЕДИЗВИКА Е АКО КОЛОНИЈА ДОБИВА ТОЛКУ ГОЛЕМ ШТО ТОА ИЛИ ГО БЛОКИРА СОНЦЕТО/ВОЗДУХ ОД НОГАТА, ИЛИ КОЛОНИЈА ДОБИВА ТОЛКУ ТЕШКИ ТЕЖИНАТА КРШИ НОГАТА, ОСОБЕНО ПО ПОРОЈНИОТ ДОЖД/ПРАВЕЦ НА НАСТАНОТ.Ексклузивно Од Флорида.

Вака можеби ќе ви се допадне..