• Свеж
ПОРТЕР-КАБЕЛ Полирање Подлога, Јагниња Волна, Кука и Јамка, 6-Инчен (18007)
zoom_in

ПОРТЕР-КАБЕЛ Полирање Подлога, Јагниња Волна, Кука и Јамка, 6-Инчен (18007)

DEN 281.52

Од стока
check Во продавницата

Полирање на површини на нивните glossiest, без да предизвика штета.Направени на парична казна јагниња волна.Се вклопува во различни стандардни случаен орбита сандерс.Полирање на површини на нивните glossiest, без да предизвика штета.Направени на парична казна јагниња волна.Полирање на површини на нивните glossiest, без да предизвика штета.Направени на парична казна јагниња волна.Се вклопува во различни стандардни случаен орбита сандерс. 6-инчен дијаметар.Наменета за различни површини.Опис на производот На ПОРТЕР-КАБЕЛ Полирање Подлога е направен од јагниња волна и им помага на полски површини за да се постигне идеална сјај и блесок.Оваа полирање подлога да не предизвика оштетување на било која површина врз основа на барање.Местењето на различни стандард случаен орбита сандер, на ПОРТЕР-КАБЕЛ Полирање Подлога е 6 инчи во дијаметар, што го прави лесен за употреба.Да ги искористат предностите на подлога дека полирање на површини на нивните glossiest, без да предизвика штета.Со дебел, свитливи текстура на парична казна јагниња волна, овој сестран подлога е наменета за различни површини и може да се движи во тие тешко да се стигне до аглите други подлошки не може да.Погодно, оваа подлога месеци без никаков напор да се различни од стандардната случаен орбита сандерс со сместување за кука-and0loop поддршка влошки.Мерење на шест инчи во дијаметар и тежина од само 3.2 унци, овој објект ќе се продаваат поединечно.

Вака можеби ќе ви се допадне..