• Свеж
Домаќинство Едноставност Ѕид-Монтирани Лебди Полица Лебди Полица За Складирање Следи Заградата Дома Декорација Бања, Кујна Растенијата, D-J,
zoom_in

Домаќинство Едноставност Ѕид-Монтирани Лебди Полица Лебди Полица За Складирање Следи Заградата Дома Декорација

DEN 856.80

Од стока
check Во продавницата

Добро мерење : 30*26*15 CM, 24*21*12 CM, 16*16*9 CM, погоден за заштеда на различни елементи во просторот дома, обезбедување на доволно простор, веќе хаос!.Мулти-функција : Тоа може да се користи за ѕид виси украси, исто така, погодна за чување полици, практичен и удобен.Широк спектар на употреба : Тоа ќе ви донесе некоја фантастична декорација за секоја соба ќе се одржи, покажува општи парчиња, како што се дневна соба, спална соба и студија.Овие сталажи се одлични за додавање на ликови и да се покаже вашиот малку спомени во која било средина.Нивната геометрија е пријатен за око, додавајќи допир на топлина.Го направат вашиот простор да се чувствуваат удобно.Единствени моден : за Разлика од U-облик и кубни полиците на пазарот, овој ѕид стојат е направена од еколошки-пријателски пауловнија, кој е на влага-доказ, не-deformable, не-пукање, еколошки и здрав.Дали вашата дневна соба треба некои полица простор?Не кујната треба повеќе простор за складирање?Стоп за гледање!Овој сестран shelving единица ќе додадете една прекрасна работа до вашиот дом.Само висат на ѕидот и да го покаже она што ви се допаѓа.Производот категорија : ledge Material : Paulownia Style : едноставен и modern Wood структура процес : чад / carbonization Style позиционирање : уметнички style Use сцена : indoor Installation метод : завртка fixing Shipping листа : 1 x shelffeature : 1. Заштита на животната средина пауловнија, влага-доказ, без деформација, не пукаат.2. Лесно да се инсталира, силен капацитет на носивост, слободен комбинација.Мерки на претпазливост : 1. Димензии се мери со рака, и физика и податоците може да се грешка на 1-2 cm.2. Поради разликата во компјутерски монитори, може да има мала празнина во боја.Ова е нормално, не е квалитет прашање.3. Овој производ е варијабилна полицата и не содржи други снимање реквизити.4. При купување, бидете сигурни дека вашиот дом е погодна за инсталирање на овој лебдечки полица.5. Примени во рок од 7-21 работни дена по купувањето.Ако имате било какви прашања во врска со процесот на купување, ве молиме контактирајте ме во време, јас ќе одговори на вашите податоци во рок од 24 часа!Ви посакувам среќен живот!.

Вака можеби ќе ви се допадне..