• Свеж
Амазон Основите Stand-up Копчето Хартиена Крпа Носителот - 13 Инчен, Хром
zoom_in

Амазон Основите Stand-up Копчето Хартиена Крпа Носителот - 13 Инчен, Хром

DEN 480.72

Од стока
check Во продавницата

Метал хартиена крпа држачот за countertop употреба во кујни, бањи, workspaces, и повеќе.Декоративни finial на врвот за естетски и лесно преносливост.Лесно да се вчита и користење; лизга се тркалаат во текот на врвот за брз пристап.Пондериран, поместена база штити countertops и го спречува лизгање.Елегантни заврши додава модерен изглед, кој се вклопува во лесно со постојните оркестарот и апарати.Опис на производот Основите Stand-up Копчето Хартиена Крпа Носителот - 13 Инчен, Хром Од Производителот Основи.

Вака можеби ќе ви се допадне..