• Свеж
(150 компјутери) 3/8-16 X 1-3/4, Лифт Завртки, Рамна Глава, Плоштад Вратот, Челик, Цинк Позлатен
zoom_in

(150 компјутери) 3/8-16 X 1-3/4, Лифт Завртки, Рамна Глава, Плоштад Вратот, Челик, Цинк Позлатен

DEN 1656.00

Од стока
check Во продавницата

Лифтот завртки карактеристика широк, countersunk flat head и плитки конусна имајќи површината.На плоштадот вратот под главата заклучува гром во место.Исто така познат како појас завртки, лифт завртки се најчесто се користи во транспортни системи.Дијаметар (Номинална) : 3/8"Нишка на Теренот : 16 Length (Номинална) : 1-3/4"Категорија : Лифт Bolts System на Мерење : НИ Units Brand : Aspen сврзувачки елементи®Главата Стил : Рамни Head Head Стил Детали : Плоштадот Neck Thread на Ветер : Десен Thread Material : Steel Coating : Цинк Plated Coating Боја : Clear Standards и Спецификации : ASME B18.5 NB : Производ слики се заштитени со авторски права уметнички претставувања кои не може да се одрази на производот точниот изглед, пропорции и/или роднина димензии.

Вака можеби ќе ви се допадне..