• Свеж
ДДС-ПИЧОВЕ Кошмар Пред Божиќ Зомби Невестата Џек Туш Завеса Детска Бања ноќта на Вештерките Оркестарот со 12 Завеса Куки за Бања, Водоотпорен 71 71 x инчен (SC-09)
zoom_in

ДДС-ПИЧОВЕ Кошмар Пред Божиќ Зомби Невестата Џек Туш Завеса Детска Бања ноќта на Вештерките Оркестарот со 12 Завеса

DEN 431.76

Од стока
check Во продавницата

【Туш завеса големина 】туш завеса мерки 71 x 71inch, која може целосно да ги покрие нормален када.Погоден за повеќето стандардна големина кади и тушеви. 【Единствен Материјал】туш завеса е направен од високо-квалитет на полиестер ткаенини, без мирис, и има добар и уникатен изглед.Тоа е подебели од обичните ткаенини и се чувствува поудобно.Тоа не ќе се држи на телото за време на туш и може да се користи за долго време. 【Добра Отпорност на Вода】Нашите туш завеса е водоотпорен и помага да се задржи водата во бањата.По туширање, можете да ја исплакнете или ја избришете за да ја исчистите туш завеса.По вода лизгање, тоа суши брзо и нема да исчезнат по долгорочна употреба.Туш завесата може да се користи сам или заедно со туш завеса обвивка. 【Уметнички Туш Завеса】Усвојување на напредни high-definition дигитално печатење за да се направи туш завеса со јасни обрасци и светли бои.Погодна за разни видови на бања декорација стил, овозможувајќи прекрасна смисла за мода и декорација дома опремување На топло чувство. 【Лесно да се Инсталира】Ние ви нудиме 12 куки за слободни.Вие не мора да се грижите за тоа како да го инсталирате.Само висат на врвот на раб.Можете да ја користите оваа туш завеса поставен да ги красат вашата бања, дневна соба, спална соба и секој простор ви се допаѓа.Тоа е исто така прекрасен подарок за семејство, пријатели, соработници, итн.Туш Завеса Материјал : Полиестер, Водоотпорен Материјал.Применливи Предмет : Бања; Тоалет; Тоалетот.Големина Информации : 1x Бања Завеса : 180x180cm(71x71").Нема мирис, нема штетни логистичка;Силна апсорпција.Носат-отпорни, и издржливи, перење постојаност на 3 или повеќе, никогаш нема да згаснат.Лесно да се чисти, директно може да се мијат со машина за перење или рацете, не се пролева и згаснат.

Вака можеби ќе ви се допадне..