• Свеж
GTRACING Игри Стол, Големи и Високи Компјутер Стол, Ергономски Висока Назад Прилагодливи Игри Стол со 4D потпирачи за раце,Глава Перница, и Lumbar Поддршка, Сива
zoom_in

GTRACING Игри Стол, Големи и Високи Компјутер Стол, Ергономски Висока Назад Прилагодливи Игри Стол со 4D потпирачи

DEN 2390.40

Од стока
check Во продавницата

Премиум Материјал : Ладно излечи пена, поудобно, анти-оксидација, еластичност еластичност и услуга живот; дебел ментална рамка, повеќе здрав и стабилен; премија СТП кожа, кожа пријателски и абење отпор.Удобно Дизајн : Ергономски backrest структура и убаво поместена потпирачи за глава се задржи фокусот на вашиот играта или да работат додека да и помогне на вашата назад остане удобно и болка-бесплатно цел ден долг, широк назад обезбедува дополнителен простор за опуштено седење.Поддржува до 400lbs : Изграден со силна база, оваа тешка должност игри стол може да поддржи и до 400 фунти.Долготрајни и удобен за луѓе од сите големини.Мулти-Функции : Седиште висина и 4 D потпирач висина прилагодливи. 90 170 степен полулегнал. 360 степени зглобот.Напредни механизам за навалување на столбот заклучување на функцијата.Отстранлив потпирачи за глава и lumbar перница,надградба на вашиот искуство за долго време работат или интензивна игра.Игра и Канцеларија : GTRACING игри стол е идеална седиштето на избор за работа, студирање и игри.Тоа ќе совршено се вклопуваат во вашата игра соба или дом канцеларија со својот модерен и стилски изглед.И тоа ќе ти ги удобно за време на долгите седници на игра или работа.

Вака можеби ќе ви се допадне..