• Свеж
NOTRAX 410 Airug Анти-Замор работна Станица Мат, 3' X 60' Црна
zoom_in

NOTRAX 410 Airug Анти-Замор работна Станица Мат, 3' X 60' Црна

DEN 11097.60

Од стока
check Во продавницата

ПВЦ затворен мобилен пена ублажува нога и назад непријатност.Обезбедува бариера за ладно подови.Ребрести дизајн обезбедува влечење и е лесно да се чисти.Сите четири страни се beveled за да се минимизира патување опасности.Мерки 60-метри должина од 3-метри ширина од 3/8-инчи, дебелина (од базата кон врвот на ребро).Notrax Airug безбедност/анти-замор кат мат за суви средини.Airug покажа подобрување на врежана врвот површина која го подобрува мат е лизга отпор при обезбедување зголемен работник замор олеснување.ПВЦ затворен мобилен пена изградба ублажува нога и назад непријатност, обезбедувајќи бариера за ладно подови.Airug е наменета за апликации каде основниот анти-замор олеснување е потребно, на ниската цена.Црна боја.Мерки 60-метри должина од 3-метри ширина од 3/8-инчи, дебелина.

Вака можеби ќе ви се допадне..