• Свеж
LifeProof NÜÜD СЕРИЈА Водоотпорен Случај за iPhone 7 (САМО) - Мало Пакување, - СЛИВИ ГРЕБЕН (ДИВИ БЕРИ/ДЛАБОКО СЛИВА ПУРПУРНА/ЗАОБЛАЧЕНО)
zoom_in

LifeProof NÜÜD СЕРИЈА Водоотпорен Случај за iPhone 7 (САМО) - Мало Пакување, - СЛИВИ ГРЕБЕН (ДИВИ БЕРИ/ДЛАБОКО

DEN 1198.80

Од стока
check Во продавницата

Компатибилен со i Phone 7 (САМО).NUUD : screenless технологија за директно екран осетлив на допир интеракција.Заштита : Водоотпорен (подводни до 2 метри / 66 стапки за 1 час), Dirt Proof (затворен од нечистотија и прашина), Snow Proof (затворена за снег и мраз) и Drop Proof (преживува капки од 2 метри / 66 стапки ).Профил : тенок, елегантен дизајн следи вашиот телефон прецизни линии.Правилна инсталација на Life Proof производ е важно за успешно користење па ве молиме да се разгледа инсталација видео и да го провери кориснички прирачник за да се обезбеди правилна инсталација Вклучува Life Proof 1-година ограничена гаранција (види веб-сајт за детали).Искуство на акција со вашиот уред од страна на вашиот страна со Life Proof NÜÜD за i Phone 7. Кој screenless технологија, NÜÜD обезбедува совршена јасност и директна интеракција со вашиот i Phone 7 напредна екран осетлив на допир.Тоа е, исто така, Водоотпорен, Dirt Proof, Snow Proof и Drop Proof, па вашиот телефон успева секаде.И со својата транспарентен назад, таа продолжува вашиот уред на екранот кога сте во моментот.Вашиот социјална гасови побарувачката за нови мислења и NÜÜD за i Phone 7s screenless дизајн ви овозможува да изберете, уредувате и споделувате со нула пречки.Кога живеете во моментот, ќе направите сурови сеќавања.Потоа, кога ти си се врати на суво или надвор од снег, ќе добиете за да се одрази на вашите достигнувања и вратоврска заедно приказната.И со неговите широко отворен екран и транспарентен назад, NÜÜD i Phone 7 Водоотпорен случај е добра алатка за да се донесе таа приказна за животот и споделување на тоа далеку и широко.

Вака можеби ќе ви се допадне..