• Свеж
Audopipe APSB8BDF 8 Плитки Планината Надолу Отпуштање Запечатени Бас Куќиште
zoom_in

Audopipe APSB8BDF 8 Плитки Планината Надолу Отпуштање Запечатени Бас Куќиште

DEN 4198.80

Од стока
check Во продавницата

Висока Верност Акустична МДФ Изградба.Запечатени Воздух Тесни Комората.Издржливи Темна Црна Тепих.Пијано Црна IMPP Конус. 4 Ohms Моно.Висока Верност Акустична МДФ Construction Sealed Воздух Тесни Chamber Durable Темна Црна Carpet Piano Црна IMPP Cone4 Ohms Mono8in Плитки Планината Subwoofer1.5in 4-Слој Единствен Глас Серпентина BASVe32 Оз Магнет.

Вака можеби ќе ви се допадне..