• Свеж
Карбонски Влакна Електричен Грејач Крпа Багажник, Простор Алуминиум Интелигентните Електрични Крпа Потоплите Сушење Багажник, Бања Радијатор Ѕид Монтирани Елект
zoom_in

Карбонски Влакна Електричен Грејач Крпа Багажник, Простор Алуминиум Интелигентните Електрични Крпа Потоплите Сушење

DEN 5483.52

Од стока
check Во продавницата

Практична Изведба : Користење на карбонски влакна греење жица, греење до брзо, конверзија ефикасност на електрични апарати е толку висока што 98% или повеќе.тој има подолг сервисен живот и повеќе стабилна работа од своите колеги.Со истекување заштита се префрлат, да се спречи електричен шок, заштита на здравјето на целото семејство.Енергетски Ефикасни : Номинална моќност 80 W, само 8 минути, тоа може да биде загреана на 110 °F, 15 минути за да се постигне оптимална работна температура 130 °С (врз основа на собна температура 68 °F), и одржување на постојана температура, топла крпа подготвени за вас во секое време.'Рѓа & Отпорност на Корозија : Направен од високо-квалитет простор алуминиум, на површина од карбонски влакна преносот на топлината цевка се попрскува со пластика.'Рѓа-доказ и корозија-отпорни, тоа може да се користи во влажни бањи за долго време.Простор за Заштеда на енергија И да се Монтира на Ѕид Дизајн : Модерен стил го прави овој загреан пешкир рек погодна за вашиот дом, хотел, спа, па дури и отворено области со вода заштита.Тоа не е само голема крпа грејач, но исто така прекрасен бања декорација.Заштеда на енергија и заштита на животната средина : нема шум, нема загадување, заштеда на енергија и заштита на животната средина, прекрасен изглед, лесно да се користи.Тешко жици и plug-in две жици методи, (1)Приклучокот Во : кабелот за Напојување со plug излегува од задната страна на вертикална цевка. (2) Hardwiring : Скрие кабелот за напојување преку нога и заградата на ѕидот директно.Големина : Hardwired Боја : Gold Voltage : НИ AC 110 V/60 Hz - ЕУ НАИЗМЕНИЧЕН напон 220 V/50 Hz Power : 80 WMaterial : Space Aluminum Waterproof Ниво : IP65 Product Големина : 17 x 23.6 x 3.15 inches Heated Крпа Железнички Греење Време:135°F / 55°C во рок од 10 minutes Outgoing на ветер : право појдовни line Package : 1pc крпа потоплите рек+Инсталација accessories Note : ве Молиме овозможи 2-3cm несовпаѓање се должи на рачно мерење.Бојата на екранот може да се различни за различни монитори, па на сликата може да не е точно одразува бојата на објектот.

Вака можеби ќе ви се допадне..