• Свеж
LLNN Мали Животни Соба Хрчак Кафез Рептил Куќа Шарени Хрчак Играчки Боја Забава Салата Дупчење Дупки Кафез Мебел Играчки за Миленичиња Материјали Подарок Мали Живот
zoom_in

LLNN Мали Животни Соба Хрчак Кафез Рептил Куќа Шарени Хрчак Играчки Боја Забава Салата Дупчење Дупки Кафез Мебел

DEN 1284.00

Од стока
check Во продавницата

【Хрчак Дупка】 : Чувајте ги вашите миленици жив и да им помогне да се игра во нивната околина во некој нов и интересен начин.Правење миленичиња забава и здрава. 【Цврсти и издржливи】 : Оваа куќа украс направен од премиум Еко-пријателски материјал, не-токсични, загадување-бесплатно, целосно безбедни за живот. 【Карактеристики】 : миленичиња гнездо има двојна функција, и може да се користи не само како домашно милениче гнездо, но исто така и како млечни tools.Чисто природен материјал има добра млечни ефект на глодари.Топло подарок : најдобриот подарок за вашите слатки животни, и ќе им даде топол дом.Заштита : мал простор збогатува домашно милениче карактер и ја штити домашно милениче е чувствително срце.Се уште се во потрага по топол дом за вашето домашно милениче?Ве молиме одберете ја.Најдобриот подарок за вашите слатки животни, и ќе им даде топол дом.На рептили куќа може да ги задржи вашите миленици активни и да им помогне да се игра околу нивната животна средина во нов забавен начин.дозволете да на вашите домашни миленици се забавуваат и исто така добро за своето здравје.Име : Хрчак Пештера.Боја : Сина.Големина на : 12.5 * 12.5 * 12.5 см ( 4.92 * 4.92 * 4.92 инчи ).Дали тоа може да се состави : Yes Features : Лесно да се соберат, да се зачува простор, и лесно да се продавница.

Вака можеби ќе ви се допадне..