• Свеж
TTKD Милениче Птици Фидер Птици Хранење Сад Шише Виси Тип Отворено Сад со Две Дупки Храна Контејнер за Наводнување на Дворот Оркестарот
zoom_in

TTKD Милениче Птици Фидер Птици Хранење Сад Шише Виси Тип Отворено Сад со Две Дупки Храна Контејнер за Наводнување

DEN 2934.48

Од стока
check Во продавницата

Оваа птица внесувач е изработен од пластика.На цврсти метални врвот и на дното се зајакнат, отпорни на стареење, издржливи и долготрајни.Транспарентна случај ви овозможува да го набљудуваат внатрешни храна со цел да го надополнува семе во времето.Птици може да фуражни од разумни странични дупки и поддршка птица живеалишта.Висечки прстен е дизајниран на врвот на птица фидер за лесна суспензија или извршување.Идеален за надворешна употреба, можете лесно да ги хранат домашните миленици или диви птици и да ги види во попладневните часови.Параметри : Производ големина : прибл. 23 CM/9.06 во дното дијаметар : 7.5 CM/2.95 во, покријте дијаметар : 10СМ/3.94 in Weight : за 165 GMaterial : пвц материјал, PP плус метал spray Packing Листа : 1*Птица Feeder Note : 1. Поради проблеми на светлосни ефекти и снимање агли, ќе има одредени tolerances во производ, ве молиме да се разбере.2. Поради прирачник за мерење, производот е некои големина толеранција.2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.

Вака можеби ќе ви се допадне..