• Свеж
TIMCO ZIP6 Zip-го Поправи Тешки Празнина Ѕид Подлога-M6 Цинк
zoom_in

TIMCO ZIP6 Zip-го Поправи Тешки Празнина Ѕид Подлога-M6 Цинк

DEN 341.52

Од стока
check Во продавницата

ќе б големини на цинк пан глава на машина завртки (M6 x 40 и M6 x 60) за различни тела дебелини.Брза инсталација, само Zip & Поправи.Ве молиме забелешка : најлон раце се за инсталација цели.Штом се отстрани овој одредување станува сите-метал и има подобрена отпорност кон пожар.Сите челик, не-запаливи одредување факт да БС 7671 стандард е 18-то издание, со која се бара жици системи да бидат поддржани од страна на материјали кои се веројатно нема да предвреме колапс во случај на пожар.Тешки празнина ѕид сидро за употреба во plasterboards, повеќето шупливи бетонски блокови, празнина ѕидови и тавани.Пакет вклучува и 40mm и 60mm завртки за поширок спектар на тела дебелини.Answer : ___________________________ NOTE : Најлон раце се за инсталација цели и еднаш на одредување е во место, Поштенски-го Поправи станува сите челик, не-запаливи одредување.

Вака можеби ќе ви се допадне..