• Свеж
Значи И Оригинални ЧАСОТ-10-24 Зелена Отворена Рамка Единствен Излез Префрлување Напојување 24V 0.42 А 10W
zoom_in

Значи И Оригинални ЧАСОТ-10-24 Зелена Отворена Рамка Единствен Излез Префрлување Напојување 24V 0.42 А 10W

DEN 1564.80

Од стока
check Во продавницата

Медицински безбедност одобрени (2x MOPP).Погоден за BF апликација со соодветен систем предвид.Заштита : Краток спој / Преоптоварување / Текот на напон.Изолација класа II (5~15 W), класа I (20 W). 3 години гаранција.Features Universal AC влез / Full range Medical безбедност одобрени (2x MOPP)Погодни за BF апликација со соодветен систем consideration Protections : Краток спој / Преоптоварување / Над voltage No оптоварување потрошувачката на енергија.

Вака можеби ќе ви се допадне..