• Свеж
Рачна Предиво Winder, Ниско ниво на Бучава Ликвидација MachinePlastic Волна Winder Дома Брзо и Лесно за Ликвидација на Тема Чипка и Јаже
zoom_in

Рачна Предиво Winder, Ниско ниво на Бучава Ликвидација MachinePlastic Волна Winder Дома Брзо и Лесно за Ликвидација

DEN 801.60

Од стока
check Во продавницата

ПРЕНОСНИ ЛИКВИДАЦИЈА МАШИНА : На рака управувана winder машина е многу мал, преносни и лесен за употреба.СО НИСКО ниво на БУЧАВА : 100% нов и висок квалитет, нашата рака управувана winder машина е погоден со ниско ниво на бучава.ДОБАР ПОДАРОК : Ова рака управувана winder машина е пренослив и практичен,кој е добар денот на благодарноста роденденски подарок за мајка, сопруга, пријатели.ПРАКТИЧНА ТОПКАТА ЛИКВИДАЦИЈА МАШИНА : Оваа топка ликвидација машина може да ви помогне лесно да ги организирате вашите плетење и crocheting резерви, кој е совршен за diy занает љубовници.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : За ликвидација машина може да се инсталира во аголот или форумџија на табелата во ќе,многу практичен и удобен. 100% сосема нов и висок квалитет.Нашиот производ е направен од висок квалитет на ABS пластика која е пренослив и лесен за употреба.Тоа е многу мал и лесен, со ниско ниво на бучава.Може да се користи за да се правец на конец,чипка и низа.Може да биде инсталиран во аголот или форумџија на табелата по волја.

Material:
ABS Plastic
Weight:
559 g/19.7 oz
Color:
Blue+White
Package List:
1*Winding Machine :
1. As different computers display colors differently, the color of the actual item may vary slightly from the above images. :
2. Please allow 1-3mm differs due to manual measurement. :

Вака можеби ќе ви се допадне..