• Свеж
ZVE Паричникот Случај Компатибилен со iPhone 13 Про Max 6.7 инчен, Патент Случај со RFID Кредитна Слотот за Држачот на Картичката врвка за околу Рака Чанта Заштитна Кожа Покри
zoom_in

ZVE Паричникот Случај Компатибилен со iPhone 13 Про Max 6.7 инчен, Патент Случај со RFID Кредитна Слотот за Држачот

DEN 647.76

Од стока
check Во продавницата

Компатибилен со i Phone 13 Про Макс (Само) 2021 пуштен на слобода, 6.7" дијагонала на екранот големина, најголем еден.YKK Патент Обезбедува 10+ картички и готовина.Овој Паричник Случај Погодно да се носат со рацете слободни врвката за на рака.Воскресна Усните за Заштита на Екран и Камера од Гребење и Пуштање.Прецизни Cutouts за Лесен Пристап до Сите Порти, Не се Меша со Микрофон Користење.

Вака можеби ќе ви се допадне..