• Свеж
UniWigs 5.55.5 Клер Богородица Remy Човековите Моно Коса Topper, Y-22 Русокоса Боја за Коса, Парчиња за Губење на Косата или Тенка Коса (14)
zoom_in

UniWigs 5.55.5 Клер Богородица Remy Човековите Моно Коса Topper, Y-22 Русокоса Боја за Коса, Парчиња за Губење

DEN 11517.36

Од стока
check Во продавницата

Капа Стил : Тоа нуди чипка пред кој создава природен изглед на косата и овозможува за off-the-лице стил.Целосната monofilament врвот создава изглед на природниот раст на косата.Може да се дел коса во која било насока.Влакна : Remy Човечка Коса, која може да биде топлина-стилизирана со рамна железо или виткање железо со вашата коса за создавање на совршена интеграција.Капа Големина : 5.5"х5.5" Четири стратешки поставена, ги притисок осетлив клипови се обезбеди безбедно, удобно се вклопуваат.Глава Покриеност : Топ -16".тежина : 2.3 оз.Како да се видеа за toppers : .https : //www.youtube.com/watch?v=m NH7mj F7n Tc.https : //www.youtube.com/watch?v=MNRYO8 Xj Xa A.https : //www.youtube.com/watch?v=eh Y9t PMg VCk.Години, Uni Wigs започна од дома базирани на косата фабрика.Во рок од две децении видовме еден прекрасен раст на бизнисот, и ние сме среќни што нашите производи се продолжува да се шири радост и среќа во животот на нашите клиенти .Од еден ден нашата цел секогаш е Да ги инспирира секоја жена во наоѓање на нивната посебност и доверба.Ние не само да се направи и продава перики, ние ви помогне да креирате нови спомени.Ништо не нè прави посреќни отколку да гледате слика од клиентите во нашата перика, или видео покажува колку голема изгледа кога тие се стави на.Нашата основна цел е на нашите клиенти задоволство.Контролата на квалитетот е наша предност.Секој детаљ е внимателно да се следи од господар дизајни, прецизната изработка, голема инспекции, навремена испорака...Ние бидете сигурни дека на секој чекор се среќава нашиот највисок стандард.

Вака можеби ќе ви се допадне..