• Свеж
DYNWAVE Риболов Игра Електрични Музички Ротирачки Риболов Одбор Претендираат Игра Playset
zoom_in

DYNWAVE Риболов Игра Електрични Музички Ротирачки Риболов Одбор Претендираат Игра Playset

DEN 647.76

Од стока
check Во продавницата

Напојува со 3 парчиња АА батерии, но не се вклучени.Развивање рака-око координација, добро за претендираат игра забава.Материјал : Пластика.Одлично за вашето бебе предучилишна игра играчка.Висок Квалитет на Електрична музички риболов играчка со 45 риби.Опис : - Висок Квалитет на Електрична музички риболов играчка со 45 риби - Придвижуван од 3 парчиња АА батерии, но не се вклучени Развиваат рака-око координација, добро за претендираат игра забава - Одлично за вашето бебе предучилишна игра играчка - Материјал : Пластика - Боја : Random Specification : - Риба Големина Базен (Dxšxv) : Прибл. 34 x 3.5 x 34 cm / 13.39 x 1.38 x 13.39 inch Package Вклучува : 1 Сет Електрични Риболов Toy Note : Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-2mm разлики во size Due на светлината и на екранот разлика, објектите боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме да се разбере.

Вака можеби ќе ви се допадне..