• Свеж
Off Roaders Рок Роботи Црна | Висат на сакам да се обиде нешто гравирани на 30 мл патување кригла | Нерѓосувачки Челик Прав Обложени Надворешноста | го Задржува Ладни Пијал
zoom_in

Off Roaders Рок Роботи Црна | Висат на сакам да се обиде нешто гравирани на 30 мл патување кригла | Нерѓосувачки

DEN 719.76

Од стока
check Во продавницата

ИСКЛУЧУВАЊЕ на ВОЗЕЊЕ, РОК ИНДЕКСИРАЊЕ ИЛИ САМО ВОЗЕЊЕ по ПАТОТ : Ова е совршен додаток за подарок за која било маж или жена, брат, сестра и мајка ми татко ми..ќе го добиете слика!Голем роденден, годишнина, мајки или татковци ден подароци за таа посебна личност или можеби ќе треба да имаат еден за себе!.ИЗГРАДЕН ТЕШКИ И СТИЛСКИ : Храна Одделение , BPA & Toxin Слободни, од не ' Рѓосувачки Челик Двоен Ѕид Вакуум Изолирани значи пот слободни, 24 часа ладни пијалоци и до 8 часа за топли пијалаци!.ИСТУРИ & ЛОМОТЕНЕ ТЕЧЕЊЕ ОТПОРНИ : Притисни на Јасно Пластика Капак Спречува Големи несреќи и ви овозможува да ја видите содржината, па да знаете кога да се пополни или на врвот на off.РЕБРЕСТИ ДНОТО : Ова Гимнастик се Вклопува Пијат Чаша Носителот на Автомобили, Камиони, Бродови, Мраз Градите и Ќе Остане Кул на Допир со Топли или Ладни Пијалаци.ЗАТВОРЕН ОТВОРЕНО ВО движење СПОРТСКИ ПРВЕНСТВО : Земете со вас било каде сакате да имате хидратација на располагање, во вашиот автомобил, брод, RV, камион или на спортски настан, само околу куќата.Може да се купи со доверба : Нашата кригла се испраќаат директно до вас од !.ОДНОСНО Laserware Висат на сакам да се обиде нешто!Нешто што секој off road лице има рече на едно време или на друг!Дизајнот е трајно etch врежани на оваа црна 30 мл изолирани патување кригла, тоа ќе го задржи вашето пијат ладна, за период до 24 часа или топли пијалаци до 8 часа.Двојно ѕидови, изолирани многу како термос, тоа доаѓа со капак и има тесна база, која одговара на повеќето купот на сопствениците.Тоа е одличен подарок за вашата off road и на улиците пријатели или да добиете една за себе!.

Вака можеби ќе ви се допадне..