• Свеж
чиста љубов Џеб Вибратор, Мини Масажа Стапче, Моќен Powerbullet Мотор, Батерија Лични Тело Massager, Рачни, Cordless, Водоотпорен, Патна Торба Вклучени, Црна и Теал
zoom_in

чиста љубов Џеб Вибратор, Мини Масажа Стапче, Моќен Powerbullet Мотор, Батерија Лични Тело Massager, Рачни, Cordless,

DEN 1342.80

Од стока
check Во продавницата

ИЗВОНРЕДНА МОЌ - Обезбедува длабоки чувства и татнеж Power Bullet вибрации кои се концентрирани во флексибилна глава.Изберете помеѓу 7 функции на различни брзини, пулсирања и вибрации обрасци кои ќе се избави пети-виткање задоволство.КОМПАКТНА ГОЛЕМИНА - Со големина толку мали што може да се вклопат во вашата дланка/ џеб, ова атмосфера, не само што не е симпатична, но совршен за патување.ТЕЛО-БЕЗБЕДНО МАТЕРИЈАЛ - Направени со највисоки-одделение силиконски материјал кој е тестирана и е 100% безбедно да се користи на вашиот повеќето нежни области.СИЛИКОНСКИ БЕНД НА силиконски прстен е пронајден на подножјето на атмосфера за подобар стисок и вибрации намалување.ПАТУВАЊЕ-FRIENDLY - патување lock функција ви овозможува да се донесе оваа играчка со вас секаде и не мора да се грижите за вибрации случува надвор на аеродромот или во вашиот багаж.Убава чантата што доаѓа со производот додава уште еден елемент на патувањето.ТЕЛОТО MASSAGER - Совршени за ослободување на болките во мускулите, болки во сите делови на телото, овој џеб атмосфера ќе биде вашиот најдобар пријател, откако салата вежбање или кога вие само треба добра масажа.ПОДАРОК СО КУПУВАЊЕ - убава случај што доаѓа со производот е уште еден неверојатно Патување покрај тоа што е стилски и дискретна.Чиста Љубов Џеб вибратор масажа стапче е нашиот најголем моќна играчка на неговата големина.Оваа симпатична мини атмосфера е патување-пријателски, лесен-за-користење, и мулти-цел.Тоа може да се прилагоди своите вибрации со 7 динамички функции и флексибилна глава што совршено ќе стигне до сите точки на вашето тело, кои имаат потреба од внимание.Ултра-меки силиконски прстен на рачка обезбедува удобност за време на употреба, како што бендот ја апсорбира вибрации и прави да се држи тоа е лесно.Вие се гарантира максимална вибрации кога ќе го видите името 'Power Bullet', како што е нашата еден од еден вид мотори испорачува најдлабоките вибрации кои се толку моќен, а сепак толку тивко.За разлика од тоа да биде совршена големина за on-the-go авантури, таа исто така вклучува патување-lock функција, така што немора да се грижите околу тоа вклучување во аеродром или во вашиот багаж.Џеб доаѓа со убава силикони за чување за да ви овозможи да биде дури и повеќе дискретна на вашите патувања.Cordless и USB полнење, земете го ова малку cutie насекаде со вас за бескрајна Забава и уживање.На силиконски главата е отстранлив за полесно чистење.

Вака можеби ќе ви се допадне..