• Свеж
CVLIFE Прашка Планината 1.25 Прашка Вртливата 2-Пакет за Двајца Точка Прашка
zoom_in

CVLIFE Прашка Планината 1.25 Прашка Вртливата 2-Пакет за Двајца Точка Прашка

DEN 338.16

Од стока
check Во продавницата

【Премиум Материјалот】 Тешки-Должност S-ling Вртливата изработени од високо-сила челик, стандард адаптер изработени од авион одделение алуминиум со мат црна тешко грб anodize. 【Брзо Ослободување Вртливата】 Push-button вртливата за 1-1/4" две точка традиционалните slings, и тоа може да се ротира 360 степени. 【М Прашка База】 Лесен и низок профил, дизајн, во прилог безбедно да железнички слотови.Цврст челик заклучување Т-ореви и завртки не се лесно да се скрши. 【Лесно да се Инсталира & Користете】 Push копчето с-ling зглобот и база е лесно да се притисни на копчето за detaching и прикачување на зглобот.Инсталирање на Т-ореви завртки за железнички од страна на ален клуч алатка. 【Супериорен Loadability & Издржливост】Висока цврстина челик обрачот се обезбеди максимална издржливост под тешки користење.Циклусот не ќе бидат деформирани или прекинати поради прекумерна тежина.CVLIFE QD прашка вртливата изработени од Високо-сила челик и прашка планината направени од авион одделение алуминиум.Лесен и низок профил дизајн.CVLIFE прашка вртливата одговара за 1-1/4" webbing, и тоа е лесно да се притисни на копчето за брзо оддели или порака.Т-ореви навртки може да бидат инсталирани на железнички од страна на ален клуч лесно. 1 x Клуч. 4 x Заклучување Ореви. 4 x Завртки.

Вака можеби ќе ви се допадне..