• Свеж
DELL Прецизност M7510 XEON E3 1535M 2.9 GHZ Quadro M1000M 2GB 16GB 2133MHZ FHD 1080P SSD 256GB NT0160
zoom_in

DELL Прецизност M7510 XEON E3 1535M 2.9 GHZ Quadro M1000M 2GB 16GB 2133MHZ FHD 1080P SSD 256GB NT0160

DEN 11736.00

Од стока
check Во продавницата

Intel Xeon E3 1535 M v5 2.9 GHz. 16 GB 2133 MHz DDR4. SSD 256 GB.NVIDIA Quadro M1000 M 2 GB GDDR5. 15.6" FHD IPS 1920x1080 Широк LED.ПРОЦЕСОРОТ : Intel Xeon Процесори E3-1535 M v5 (8 M Кеш, 2.90 GHz) RAM меморија : 16 GB (1x16 GB) 2133 Mhz DDR4 Memory Hard Диск : 256 GB Цврста Состојба Drive Graphics Картичка : NVIDIA Quadro M1000 M со 2 GB GDDR5 Screen : 15.6" Ultra Sharp FHD IPS (1920x1080) Широк Приказ Анти-Отсјај LED-backlit Operating Систем : Windows 10 Професионални 64 Bit Wireless : Intel Dual-Band Безжична-AC 8260 Wi-Fi Безжичен Card Battery : 6-cell (72 Wh) Литиум Јонска батерија со Express Charge Webcam : Интегрирана веб Камера со Microphone Keyboard : Внатрешни Двојна Посочувајќи Англиски Позадинско Осветлување Keyboard Warranty : Dell Ограничен Хардвер Гаранција Плус Service Onsite/Во Домот Услуга По Далечинско Дијагностицирање, 3 Години.

Вака можеби ќе ви се допадне..