• Свеж
Ardell Лажни Трепките, Природни Бебиња Црна x 4 пара
zoom_in

Ardell Лажни Трепките, Природни Бебиња Црна x 4 пара

DEN 263.28

Од стока
check Во продавницата

ТРАНСФОРМИРАТЕ ВАШИТЕ ОЧИ СО ЗАБАВА И ФЛЕРТУВАЧКИ FAUX ТРЕПКИТЕ : Ardell Multipack Бебиња Лажни Трепки се одлични за се носат во текот на денот и да додадете суптилни екстра трепет дека ќе се трансформира во твоите очи, со забава и флертувачки изглед.Што ќе добиете за да се шетаат со трепките ќе ви посакувам се родени со, без маскара е потребно!Со својата fanned надвор и нежен изглед, тоа не е тешко да се види зошто многу корисници ги сакам за редовна употреба.ПОКРАТКИ ДОЛЖИНА, ЗА ЛЕСНО И БУДАЛА-ДОКАЗ за АПЛИКАЦИЈА : Овие falsies обезбеди само точниот износ на должината и совршен за природен изглед со лесен, ги измамат-доказ апликација.Идеална алтернатива за обезбедување на секојдневна природни зголеми дека е подобро отколку маскара сам.Вие нема да пропуштите биг-време lash payoff!Ardell Multipack Бебиња Лажни Трепките имаат завршено должина и јачина на звук за да се привлече внимание на вашите очи.Ги стави на за да одат надвор во текот на ноќта со дами или на денот!.ЗЕМАЈЌИ УТЕХА НА ЕДНО НОВО НИВО : Ardell Multipack Бебиња Лажни Трепки е совршен за еден суптилен, природен додаток.Овие faux blinkers имаат undetectable и лесни lash бендот да се вклопуваат беспрекорно со вашата природна трепките како тоа се поврзува на коса насоки за форма на лента која го обезбедува безбедна агли.Голема убавини за секој кој сака суптилни falsies, бидејќи тие дури и не се тешки и се забележливи на очите што ги носи!.ПРЕМИУМ-ОДДЕЛЕНИЕ LASH БЕБИЊА, ЗАВРЗАНА И ПЕРДУВЕСТИ СО РАКА : Направен од 100% sterilized човечка коса, секој lash лента е заврзана и пердувести за совршен униформност, апсолутна удобност, и одличен природен изглед.Овие falsies од Ardell не се тестирани на животни и сигурно ќе се пумпа до јачината на звукот на вашиот постоечки трепките за бесрамно секси, природен изглед вие никогаш не ќе сакаат да се земе off!.ЧЕТИРИ ПАТИ ЗАБАВА, ПОГОДНО ЛАЖНИ ТРЕПКИТЕ : Ова Ardell multipack на Бебиња Лажни Трепки доаѓа во четири пара на обновливи лажни удари со камшик во секој пакет.Многу прифатлива и голема вредност за вашите пари со неговата лесна апликација, разумна цена, високо-одделение за квалитет, и преносливост.На повторна употреба, нежно кора исклучување lash лента, отстранете лепак од групата, чиста delicately и место трепките се врати на лента.Ardell Multipack Бебиња Лажни Трепки се Земе Вашиот Изглед за Да На Следното Ниво Овие лента трепките од Ardell се совршен за секој кој сака да се постигне светлина уште импресивен очи, дека е лесен доволно за да можете да партија на ноќта далеку!Додавање до точниот износ на волумен и должина, овие претрупан лажни трепки ќе ги отвори твоите очи за светла и убав изглед!Само Со Највисок Квалитет Falsies За Овие lash екстензии се водоотпорен дека се придржува во текот на целиот ден и ноќта.Фаворизирана од страна на познати личности, редовни корисници и дури и lash аргументи во светот, Ardell брзо да стане лидер во премиум квалитет faux трепките.Овие природни faux трепките ќе не budge преку ден, без разлика што ситуација животот ги носи.Производот е направен професионално кој гарантира со еден од најдобрите светски домот удари со камшик!Разноврсна, Одговара за Секоја Пригода Овие falsies се разноврсна доволно да се носи на ноќта, редовна ден или дури и на забава и погоден за сите complexions и настапи.Вид на очите и облик да се чувствуваат лесен и удобен за долго време.Најдобри соработува со Ardell lash лепило, за да бидете сигурни дека вашиот faux mink falsies нема да падне!.

Вака можеби ќе ви се допадне..