• Свеж
25oz Изолирани Шише за Вода, Двоен Ѕид Вакуум Обновливи Нерѓосувачки Челик Течење Доказ за Патување Спортови на Вода Шише, Со Чаша, со Четка и Носат Торбичка, за Салат?
zoom_in

25oz Изолирани Шише за Вода, Двоен Ѕид Вакуум Обновливи Нерѓосувачки Челик Течење Доказ за Патување Спортови на

DEN 695.76

Од стока
check Во продавницата

【Нерѓосувачки Челик Шише за Вода】шише е направен од двојно-layer 18/8 храна-одделение од нерѓосувачки челик со добра изолација, BPA-free, со rustproof и анти-нула функција. 【Широка Уста Шише】устата на вакуум изолирани шише е доволно голем да се одржи нормална големина мраз и овошје коцки.Без пот, многу погоден за сите видови на ладни пијалоци. 【Лесно да се носат】Пешачење шишиња со вода има сметководствена се справи, и чанта која доаѓа со тоа, исто така, има сметководствена се справи.Многу лесен за носење, погоден за возење велосипед, возење, итн. 【Пакет】1 нерѓосувачки челик изолирани шише за вода со капак, 1 носат торбичка за лесно носење, 1 долго Најлон Почиста Четка. 【Услуга】Ако имате било какви прашања во текот на процесот на купување, ќе ви обезбеди со најбрз одговор и решение во рок од 24 часа.Вакуум изолација технологија за максимална температура задржување и го спречува кондензација од собирање на сад.Дали сте учењето во училиштето, да работат во вашата работа сајт или кампување во голема отворено, вашата OUMADOU изолација шише за вода помага да се подобри било пијалок искуство.

Вака можеби ќе ви се допадне..