• Свеж
UXZDX CUJUX Ретро Темно Зелено Кадифе Накит Кутија Домот и Великодушни Роденден и Фестивал Подарок
zoom_in

UXZDX CUJUX Ретро Темно Зелено Кадифе Накит Кутија Домот и Великодушни Роденден и Фестивал Подарок

DEN 8287.92

Од стока
check Во продавницата

Собираат крпа, земете дополнителна нега на вашата сакана накит.Парична казна изработка, фино полирање, заштита и боја, секое парче од дрво жито е природен дар.Функција : Продавница додатоци/свадба и роденденски подароци/за старешините и пријатели.Елегантен накит организатор кутија може да се користи за чување на прстени,обетки,брошеви и други исклучителна накит,скапоцени микрофибер спречете го вашиот накит од гребење и knotting.Дрвена кутија за накит е одлична за лична употреба дома,седи handsomely на било ноќната, маса, салон, фиока или контра,исто така, совршен за патување накит организатор или накит шоу.Собираат крпа, земете дополнителна нега на вашата сакана накит.Парична казна изработка, фино полирање, заштита и боја, секое парче од дрво жито е природен дар.Функција : Продавница додатоци/свадба и роденденски подароци/за старешините и friends The елегантен накит организатор кутија може да се користи за чување на прстени,обетки,брошеви и други исклучителна накит,скапоцени микрофибер спречете го вашиот накит од гребење и knotting.Дрвена кутија за накит е одлична за лична употреба дома,седи handsomely на било ноќната, маса, салон, фиока или контра,исто така, совршен за патување накит организатор или накит шоу.Пакетот вклучува : 1*кутија (без какви било експонати)Поради Различни Монитор, бојата може да има мала разлика.

Вака можеби ќе ви се допадне..