• Свеж
Малку Гигант 20 Четвртиот Издржлива Пластика Рамен Грб Добиток се Хранат Кофа со Животните кои се Сместени Аголна Дизајн, Зелена (4 Парчиња)
zoom_in

Малку Гигант 20 Четвртиот Издржлива Пластика Рамен Грб Добиток се Хранат Кофа со Животните кои се Сместени Аголна

DEN 1838.40

Од стока
check Во продавницата

КОНСТРУИРАН ДИЗАЈН : Патентиран, ергономски дизајниран за хранење кофа за коњи, говеда, и други животни.АГОЛНА ДИЗАЈН : Аголна дизајн подобро accommodates животно е лицето структура.ЗАОСТРЕНИТЕ СТРАНИ : Заострените страни дотур на храна кон задниот дел од кофа.СТАНОТ-НАЗАД : Карактеристики на станот-назад дизајн за стабилност дека месеци со заградата или snap кука (не се вклучени). 20-ЧЕТВРТИОТ КАПАЦИТЕТ : Сре 20 quarts (5 литри).Оваа патентирана, ергономски дизајниран 4-pack Малку Гигант 20-Четвртиот Издржлива Пластика Рамен Грб Добиток се Хранат Кофа е одличен за коњи, говеда, и други животни.На аголна дизајн подобро accommodates животно е лицето структура, дозволувајќи им на повеќе физички јадење на телото и за намалување на животните проблеми во однесувањето поврзани со хранење.Заострените страни дотур на храна кон задниот дел на кофа, изработка на добиточна храна и житарки повеќе достапни без животинско да има вирус во непријатна позиција.Станот-назад стил обезбедува стабилност од ѕид или ограда.Ова се хранат кофа месеци на рамна ѕид или со традиционалните ѕид заграда или snap кука (не се вклучени).Има трајни, влијание-отпорни, полиетилен со висока густина конструкција со мазна, заврши рабови.На тешки метали се справи со е notched за бесење.Ова 4-пакување на храна кофа мерки 20 инчи долг од 16 инчи, широк од 14 инчи висок и има 20 quarts (5 литри).

Вака можеби ќе ви се допадне..