• Свеж
Samsung - Galaxy Note10 Плус 5G От Verizon Аура Црна 256GB
zoom_in

Samsung - Galaxy Note10 Плус 5G От Verizon Аура Црна 256GB

DEN 11376.00

Од стока
check Во продавницата

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Еден од плаќање на услуги ќе се применува. $39 за поправка или $99 да го замени вашиот телефон.објектот е note10+ 5g n976 256gb verizon+gsm unlooked целосно тестирани пред бродот надвор.користи добра состојба, со мали гребнатини на екранот или тело.тоа доаѓа со универзална белата кутија и ѕидот полначот и usb кабел само.не слушалки, без оригинални кутијата. 17% ослободувањето ќе се применуваат за сите враќа и купувачот се одговорни да се плати за враќање.не ќе работат со спринт или зголеми.

Вака можеби ќе ви се допадне..