• Свеж
Двојно Стакло Полица,Бања Туш кабина Козметички Складирање Багажник,со Крпа Багажник,Лесен за Чистење,Кујна Зачин Багажник, D-J
zoom_in

Двојно Стакло Полица,Бања Туш кабина Козметички Складирање Багажник,со Крпа Багажник,Лесен за Чистење,Кујна Зачин

DEN 806.40

Од стока
check Во продавницата

⋆ [Делокруг на примена] полица има широк спектар на апликации.Можете да ги инсталирате на полица во купатило, туш кабина, кујна, балкон, итн. ⋆ [Инсталација метод] Вграден одредување делови, завртка вградени инсталација метод, еднаш и за сите, цврсто се држи до ѕидот, дури и ако тоа го носи тежина. ⋆ [Highquality] површината на полица претрпе multilayer electroplating, која е anticorrosion и rustresistant, трајни, и не е лесно да исчезнат по долгорочен употреба.Површината на полица е мазна, лесна за чистење, не е лесно да се скрши, и може да се користат со доверба. ⋆ [Интимни дизајн] По внимателна дизајн, аглите се најубаво криви, безбедно и без остри агли, за да се избегне случајно испакнатини. ⋆ [Практична] Прошируваат маса, doublelayer простор за складирање, со крпа лента на дното, силен капацитет за складирање, многу практични, со guardrails да се спречи предмети од паѓање и предизвикува загуби.This This производ и не содржи декоративни елементи поврзани со фотографијата.2.100% производ за обезбедување на квалитетот.Ве молиме овозможи 13cm грешка и благо боја разлика.3.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Нашите професионални услуги на клиентите ќе бидат достапни 24 часа на ден.

Вака можеби ќе ви се допадне..