• Свеж
Детето Тоалет Седиште,Не се Лизга за Обука Медиокритет Стол Деца Тоалетот Седиште за Момчиња и Девојчиња
zoom_in

Детето Тоалет Седиште,Не се Лизга за Обука Медиокритет Стол Деца Тоалетот Седиште за Момчиња и Девојчиња

DEN 549.60

Од стока
check Во продавницата

Поздравниот-доказ дизајн : Медиокритет Седиште за Деца има 15cm продлабочување на тоалет, и пред convexity продлабочуваат писоар за да се спречи течни од јавните.Независна toileting : симпатична Обука Медиокритет Стол им овозможува на бебињата да седат на него активно и да се развие добра навика да се биде автономна како тоалет.Посебен дизајн : Детето во Тоалет може да биде самостоен, може да се превртува капак, фиока-тип изградена-во тоалет, мазна внатрешна ѕид, лесен за чистење.Удобно backrest : Деца Медиокритет Стол е голем и удобно backrest, која е ергономски и удобни за бебето.Не се лизга база : На дното на Тоалетот Седиште е опремено со не се лизга мека подлога, со што се зголемува повеќе триење и ефикасно да реагира на влажни и лизгава места.Опис : Детски Тоалет Седиштето може да промовираат правилно медиокритет држење на телото да им помогне на малите транзиција удобно да возрасен-големина тоалет.Обука Медиокритет Стол им овозможува на вашето дете да се здобие со довербата, додека со користење на тоалет, како почетник.На деца тоалет седиште совршено ги комбинира функционалноста и удобноста.Карактеристики : Дете Тоалет Седиште-Боја : Како што е прикажано.-Материјал : Пластика.-Големина : 28x22x44 cm/11.02x8.66x17.32 инчи.Детето во Тоалет Седиште е дизајниран да им помогне на родителите да почне медиокритет обука дете.Пакет Including1 * Дете Тоалет Седиште.

Вака можеби ќе ви се допадне..