• Свеж
Шрек 2 (Xbox Светот Колекција) [Јапонија Увоз]
zoom_in

Шрек 2 (Xbox Светот Колекција) [Јапонија Увоз]

DEN 1173.60

Од стока
check Во продавницата

Се качат на една авантура што оди подалеку од филмот со Шрек 2 : Играта.Инспириран од претстојниот филм и проширувањето на нејзините приказната, карактеристиките на играта на Шрек е потпис хумор и comedic интеракции.

Вака можеби ќе ви се допадне..