• Свеж
74LVX245MTCX - TRANSCEIVER, OCTAL, ТРИ-ДРЖАВА, TSSOP-20 (Пакување од 50) (74LVX245MTCX)
zoom_in

74LVX245MTCX - TRANSCEIVER, OCTAL, ТРИ-ДРЖАВА, TSSOP-20 (Пакување од 50) (74LVX245MTCX)

DEN 2580.00

Од стока
check Во продавницата

Логика на Семејството / База Број : 74 LVX245. Логиката Вид Уред : Transceiver, Двонасочно.Логиката Случај Стил : TSSOP.Нема.на Пиновите : 20 Pins.Напон Мин : 2 V. 74 LVX245 MTCX - TRANSCEIVER, OCTAL, ТРИ-ДРЖАВА, TSSOP-20 (Пакување од 50)Спецификација : Влага Чувствителност Ниво : MSL 1 - Unlimited Ro HS во Согласност : Yes Ro HS во Согласност Информација за производот : Логика Семејството / База Број : 74 LVX245 Logic Вид Уред : Transceiver, Bidirectional Logic Случај Стил : TSSOPNo.на Пиновите : 20 Pins Supply Напон Мин : 2 VSupply Напон Max : 3.6 VLogic IC Семејство : 74 LVXLogic IC База Број : 74245 Operating Температура Мин : -40°COperating Температура Max : 85°CMSL : MSL 1 - Неограничено.

Вака можеби ќе ви се допадне..