• Свеж
WDLWUJIN Форма Широка Бања Тапа Rubinetto Del Lavandino Двојно се Справи со Три Дупки Креативен Дизајн Гроздобер Флексибилни Мода позлатени Тапа H
zoom_in

WDLWUJIN Форма Широка Бања Тапа Rubinetto Del Lavandino Двојно се Справи со Три Дупки Креативен Дизајн Гроздобер

DEN 4175.76

Од стока
check Во продавницата

Највисок квалитет на суровините : Само useng еколошки материјали кои можат да го издржат тестот на времето, висока температура отпор, -ерозија, -триење и висока отпорност, многу погодна за долготраен контакт со вода.Покрај тоа, олово-слободна содржина може да и обезбеди на вашето семејство.Класичен изглед : Овој мијалник тапа има елегантен и убав дизајн и роман форма, со нов изглед на вашиот бања или гардероба.Тоа е апсолутен идеален избор за секој декоративен стил.Заштеда на вода : керамичка филтер елемент е загарантирана да биде отворена за повеќе од 5000,000 пати, со добра запечатување перформанси, нема јавните, не капе, и нема отпад.Тоа може да заштедите до 30% на вода и енергија.Лесен за одржување : Супер-корозија и ' рѓа боја може да нечистотијата од лепење на површината на славина.Тоа е доволно за да се избрише тапа со крпа секојдневно.Детали ориентирани клиент-центрични : имаме високо ниво на искуство што купувачите го заслужуваат, и итност за подобрување ова искуство.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Избор на правото кујна тапа значи изборот на совршена комбинација на стил, форма и функција.Оваа тапа може да идеално раздавам топла и ладна вода во големина сакате, дозволувајќи им на прецизни протокот на вредноста со минимален напор.

Вака можеби ќе ви се допадне..