• Свеж
KLHHG Лебди Полиците -Црна Бања Еден Слој Простор Мат Алуминиум Рек Shelve Бања Полица
zoom_in

KLHHG Лебди Полиците -Црна Бања Еден Слој Простор Мат Алуминиум Рек Shelve Бања Полица

DEN 5085.84

Од стока
check Во продавницата

Материјал : Space алуминиумски материјал,не ' рѓа,ниту исчезнува,лесен за чистење.Безбедност : со криви работ дизајн за да се спречи удари и повреди,сигурна и безбедна.Силна носивоста : задебелена дизајн на род тело,постабилна и издржливи,силна носивоста.Примена : кујна,дневна соба,купатило,тоалет,бања,тоалет,тоалет,итн.Спецификација големина : 30(L)*10(W)*3(H)см,може да се сместат козметика,toiletries,итн.Име : Бања shelf Material : space aluminum Occasion : Дневна соба и кујна, балкон спалната соба bathroom Installation : удар-бесплатна инсталација (ѕид монтирани)Ова е новиот дизајн наменета за бања складирање полици.Можете да го користите да се организира бања додатоци,материјали за перење,кујна галантерија,украси,итн.Тоа има различни потенцијали,во зависност од индивидуалните потреби,но не само во бањата.Внимателно проверете големина за да се избегне improper When монтажа,на протезата треба да се symmetrical Bathroom Рек Црна Слободен Удар Простор Алуминиум Бања Полица Облекување Маса Бања Ѕид-монтирани Огледало Пред Рек Тоалет и Туш во Соба durable Provides доволно простор за складирање секојдневно производи што ви е потребно во бањата или кујната.

Вака можеби ќе ви се допадне..