• Свеж
Шише за вода RENRUIRUI - Спортски Широка Уста излегуваат во јавноста-Доказ Пластика со Чај Филтер Преносни Голем Капацитет Патување Фитнес Отворено (Боја : Розова)
zoom_in

Шише за вода RENRUIRUI - Спортски Широка Уста излегуваат во јавноста-Доказ Пластика со Чај Филтер Преносни Голем

DEN 2073.60

Од стока
check Во продавницата

● Запечатено внатре : течење-доказ капак (кога е затворен), што се користи за активностите на движење. ● Носат со вас : носат на рачка за лесно патување. ● Подадена рака : само притиснете го копчето, можете лесно може да го пиете со една рака од обновливи шише за вода. ● Голема уста : Широк устата е идеален за кршење или додавање на коцки мраз. ● Сплит тип : подели дизајн, лесно да се чисти и да додадете коцки мраз; со чај цедилка да се одделат чај и вода.Име : вода bottle Material : КАКО PP + silicone Capacity : 450 MLWeight : 600g Size : 6.3x18.5x4.5cm Quantity : 1 Scope на примена : дома, на отворено, фитнес{За боја}Слики и објекти може да се суптилни бои поради виша сила, како што е светлината на лични монитори и видео светла.{Околу големината}Прирачник за мерење, постои 1-2cm грешка.

Вака можеби ќе ви се допадне..