• Свеж
Ѕид Дома Патување Полначот AC Адаптер за Nintendo DS Lite NDSL
zoom_in

Ѕид Дома Патување Полначот AC Адаптер за Nintendo DS Lite NDSL

DEN 1495.20

Од стока
check Во продавницата

Патување Апарат Компатибилен со : Nintendo DS Lite НЕ се компатибилни со : Nintendo DS/ Ds/ Ds LL/ XL Мали и лесни додаток.Карактеристики пати-далеку prongs за лесно патување и складирање.Светски патник (100-240 V).Иновативни патување апарат автоматски се прилагодува на сите напони и фреквенции во САД, Европа и Азија.Одлично за корисници кои често патуваат и како замена полнач.

Вака можеби ќе ви се допадне..