• Свеж
FloraCraft Шпански Мов: 1 Мл. Природни
zoom_in

FloraCraft Шпански Мов: 1 Мл. Природни

DEN 102.24

Од стока
check Во продавницата

FLORACRAFT-шпански Мов.Шпански мос е широко се користат во флорални индустрија.Тоа се користи околу основата на живи растенија и живи или аранжмани за да се одржи во влага и се користи низ база на вештачки растенија и или уредби за да се покријат или скрие уредување база.Доаѓа во различни бои.Овој пакет содржи 1oz на природните суви мов.Шпански Мов.Шпански мос е широко се користат во флорални индустрија.Тоа се користи околу основата на живи растенија и живи или аранжмани за да се одржи во влага и се користи низ база на вештачки растенија и или уредби за да се покријат или скрие уредување база.Доаѓа во различни бои.Овој пакет содржи 1oz на природните суви мов.

Вака можеби ќе ви се допадне..