• Свеж
Мажите Коса Формирање Крем од страна на Американски членови на Екипажот, Како Коса Гел со Среден Чекање со Среден Сјај, 1.75 Оз (Пакување од 1)
zoom_in

Мажите Коса Формирање Крем од страна на Американски членови на Екипажот, Како Коса Гел со Среден Чекање со Среден

DEN 232.08

Од стока
check Во продавницата

Медиум чекање со среден сјај.Лесен за употреба стил крем работи и за сите типови коса.Формирање Крем обезбедува чекање, одлични pliability и природен сјај.Шампони надвор лесно без остатоци. 50g.Опис на производот Американски Екипаж Формирање Крем обезбедува силна чекање со природен сјај заврши.Тоа шампони лесно без да остават остатоци.На ланолин восок зголемува чекање и сахароза услови и нема да се исуши косата.brand_description Американски Екипаж е значаен во историјата на мажите чешлање.Нашата историја е одраз на нашата посветеност на професионален стилист и берберот како ние ги споделите во нивната потрага да се поттикне мажите преку квалитетот чешлање практики и производи.Денес, Американските Екипажот е #1 Мажите Професионални Обликување и Нега на Коса Бренд.* Мажите и нивните стилисти смета на нас за најновите и најдобрите во косата, телото, бричат и стил производи.За повеќе од 25 години, ние сме дадени. *Извор : Kline е Машки Чешлање САД 2018 Извештај.

Вака можеби ќе ви се допадне..