• Свеж
Imeya Плетење Перики За Црна Жените 18 од Страна на Разделба Плетенка Перики 13x4 Чипка Пред Кутија Плетенки Рака Плетенка Перики Со Бебе коса Природен Изглед Плетенки 18
zoom_in

Imeya Плетење Перики За Црна Жените 18 од Страна на Разделба Плетенка Перики 13x4 Чипка Пред Кутија Плетенки Рака

DEN 2159.76

Од стока
check Во продавницата

❤Вистински Слики : Ние Имаме Свои Фабрика, Специјализирани Во Перики За Повеќе Од 20 Години.Сликите Се, исто Така, Земени Од Реалниот Перика, Ќе се Добие Она што го гледате.Должината На Плетење Перика На Сликата Е 18 Инчи. ❤Нема Повеќе да се Седи во Плетење Стол : 13x4 Швајцарската чипка пред кутија плетенка перики лесно се инсталира.Вие веќе не ќе треба да седат за долго време да се кутија плетенки.Оваа Средината Разделба кутија плетенка чипка перика ви даде уникатен стил и ќе добиете пофалби секој пат кога ќе го носат!Тоа ви овозможува да заштедите многу време и пари во салонот, далеку од главоболки и backache. ❤Перики Боја : Исто Како На Сликата, Природни Црна Плетење Перика, Повеќето Класични Боја. (Љубезно Потсетување : Малку Боја Разликата Помеѓу Различни Монитори ). ❤Перики Детали И Текстура : Чипка фронтален кутија плетенки перика се 18& 24 Инчи, Со пријатно Чувство Кога Ќе се Допре Тоа Само Како Природна. 180% Густина, не Може да ги Споделите На Weft Излезе Лесно.Свиленкаста, Компактен, Мека, Не Груб, Без Мирис, Без Метежот, Лесно Да Го Инсталирате, Трае Долго Време. ❤ Occassions : Чипка Пред Cornrow Кутија Плетенки Перики Може Да Се Користат За Секојдневна Употреба, Партија, Cosplay, Катира.ВАШАТА УБАВИНА ЗАПОЧНУВА СО Imeya!За Перика Нејзината Боја : Исто Како На Слика (Љубезно Потсетување : Малку Боја Разликата Помеѓу Различни Монитори).Нејзините Материјал : Ова Поле Плетенки перика Користат Најдобрите Отпорни на Топлина Влакна, Што Е Меко И Мазно.Усвојување На Супериорен Швајцарската Чипка, Која Може Да Ви Биде Поудобно.Дише Перика Капа, Да Ги Задржи Од Чувство На Затнат.Нејзината Густина : 180% Висока Густина, не Може да ги Споделите На Weft Излезе Лесно.Нејзината Должина : 18& 24 Инчи.Неговата Структура : Половина Рака Врзана Чипка Пред Перика, Со 4 Инчен Разделба Простор Во Предниот Дел.Капа Турнеја Е 22.5 Инчи (Среден Капа Големина), Која Одговара За Повеќето Луѓе. 3 Чешли И 2 Прилагодливи Ремени Може Да Ви Помогне Да Го Прилагодите Перика Капа Лесно.Својот Изглед : Класична Фризура Со Природни Косата, Го Направите Да Изгледа Како Свој Коса.За Употреба 1.Земете Перика Надвор Од Пакување, Даде Неколку Добри Вибрации За Ослободување На Стандардниот Стил. 2.Тај Вашата Коса Да Биде Пунџа. 3. Се Водат На Перика Капа На Главата И Да Им Помогнам На Сите На Вашата Коса Во Ззп И Се Врзуваат Капа. 4. Стави Перика На Главата И Да Се Повлече Прилагодливи Ремени Да Се Приспособат На Вашиот Шеф. 5. Тока До Ремени И Четка Перика Повторно.За Примена На Фестивали, Да Добијат Убава Перика, За Да Го Прослават Секој Незаборавен Ден!Во Партијата, Облечен Овој Плетенки Перика, Да Се Најсветлиот Ѕвезда Во Толпата!На Датум, Облечен Во Оваа Долга Плетенка Перика, Да Ви Даде Повеќе Доверба!Во Секојдневниот Живот, Тоа Перика Ќе Биде Најдобро Избор На Компанија Со Вас Без Разлика Дали Windy Или Врнежлив.За По-Продажба На Услуги Ако Имате Било Какви Прашања По Купување На Нашите Синтетички Перики, Ве Молиме Не Двоумете Се Да Ни Кажете, Ние Ќе Остане Тука Со Вас.Изберете Imeya, Никогаш Нема Да Ве Изневерам!.

Вака можеби ќе ви се допадне..