• Свеж
Matsuzaka, Daisuke Генерал К 3/26/07 autographed магазин
zoom_in

Matsuzaka, Daisuke Генерал К 3/26/07 autographed магазин

DEN 5280.00

Од стока
check Во продавницата

26 март, 2007 Бостон Redsox : 100% ГАРАНЦИЈА : SI КИНГ започна да ги прибира од ЛИЦЕ autographs во 1982 година и од тоа време ние сме стане најголемиот Autographed Спорт Ѕ продавач во светот.Квалитетот и Автентичноста им овозможува на мене да се каже ние сме водечки авторитет за Потпиша Спортски Илустрирани списанија.SI КРАЛЕВИТЕ е сведоци сите потписи и стои зад секој објект со 100% гаранција.НАШИОТ ГРБ : Една SI КИНГ Сертификат за Автентичност се издава за секоја купена предмети.Секој Сертификат ќе имаат соодветното име на потпис и датум на списанието / item купи.

Вака можеби ќе ви се допадне..