• Свеж
ZQDMBH Phone Држач за Рака,Водење на Телефонски Носителот Не се Лизга Рака Торба Мобилен Телефон Рака Торба Мажите и Жените Работат Рака Торба Водоотпорен Зглоб Торба по
zoom_in

ZQDMBH Phone Држач за Рака,Водење на Телефонски Носителот Не се Лизга Рака Торба Мобилен Телефон Рака Торба Мажите

DEN 1790.40

Од стока
check Во продавницата

Ако имате било каков проблем во врска со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.На високо водат работи armband е сит, но ќе се чувствуваат никаква смисла на воздржаност.Водење armband е sweatproof, перат и лесно да ги чисти и да се суши брзо, како и.Дури и со многу на движење на заштитна маска останува таму каде што треба.Контакт страна на вашата рака е дише дизајн кој нуди најмногу удобно допир чувства на вашата кожа.Меки и удобни ткаенини, таписерии изработка, уредни линии, трајни и удобен за носење.Телефонот работи на armband е одговара за салата, висок интензитет на вежбање, екстремни вежба, фитнес, јога, повремено одење или активности на отворено како што се трчање, велосипедизам, планинарење, риболов.Производ материјал : водоотпорен fabric Product карактеристики : светлина, удобно, breathable Suitable за публиката : трчање, фитнес, cycling Suitable модел : 18 CMx9.5 CMProduct боја : слика color Style : Sports Closed начин : zipper Shape : vertical Please забелешка : 1.Производ големина е слична, со 1-2cm грешка, во зависност од фактичката големина.2.Производот се зема во вид, бидејќи на светлината, агол, различни екранот и други боја причини, ве молиме да се разбере.

Вака можеби ќе ви се допадне..