• Свеж
Snoopy Цртан филм Caracter автомобил Игра Мат за Деца Деца
zoom_in

Snoopy Цртан филм Caracter автомобил Игра Мат за Деца Деца

DEN 479.76

Од стока
check Во продавницата

Едноставен, но модерен, не-токсични материјали и елегантен автомобил игра мат со Snoopy Дизајн,кој е Цртан Лик сакан од сите страни на светот.Со Монтажни тип,може да оттргне една страна и еден возрасен може да седи покрај дете.Користење на парична казна вештачка кожа ткаенини, можете да го користите уредно како pollutant не навлезе во производот.Постои патент помеѓу Игра Мат и хип плоча на двете страни,кои се смали Јазот проширување во зависност од автомобил тип. (Тоа е, исто така, е можно да се користи без пополнување на патент).Тоа е погодно за децата да патуваат удобно за време на долгорочен возење.Поделбата Функција го Прави нога или играчки не се паднати во празнината на седиштето.Можете да ги зачувувате играчка работи со Нето џеб уредно.Спецификација на производот Име на Производ : Snoopy Среќен автомобил мат за деца На Потеклото на Производот : Кина Материјал : МДФ,Вода доказ Ткаенина Применува Автомобил режим : Целиот Модел answer : ___________________________ Note : Само JISAM ТРГОВИЈА Обезбедува Едноставен англиски Упатство За тоа Како да се постави Автомобил игра Мат Кога Купувањето е извршено.

Вака можеби ќе ви се допадне..