• Свеж
XWZJY Цврсто Дрво 2 Чекор Скала Столче Преносни Чевли Клупата Виткање Скалите Стол Домашна Кујна со Двојна употреба Stepladders Висина 59cm,Max Оптоварување 150kg(Боја : Кафена)
zoom_in

XWZJY Цврсто Дрво 2 Чекор Скала Столче Преносни Чевли Клупата Виткање Скалите Стол Домашна Кујна со Двојна употреба

DEN 1723.20

Од стока
check Во продавницата

★Материјал : скала е направен од висок квалитет на Гума, дрво, стабилна, трајни, не-токсични, еколошки, можат да го издржат 150kg, 100% отпорни на корозија. ★Големина : (должина X ширина X висина) 41 X55.5 X59cm (види големината на табелата за детали). ★Широк опсег на употреба : Тоа може да се примени на walling, боени, соба за чистење и др.Скали се многу удобен и солиден, погоден за секојдневна внатрешна употреба во кујни, бањи, канцеларии или гаражи. ★Безбеден дизајн : мазна површина, еколошки материјал, цврсто дрво структура и заоблени агли, нема да предизвика никаква штета за вас и здравјето на вашето семејство. ★Предност : Компактна големина огради надолу лесно за практично складирање и транспорт.Широк дрво чекори со не се лизга упатуваа за дополнителна безбедност. ▲Совет : Ако производот има било какви проблеми со квалитетот, или ако мислите дека производот е во согласност со нашите опис на, ве молиме слободно да контакт.Поддршка на повеќе набавки Име на Производ : Виткање скала столче Материјал : Гума, дрво, Големина : 41*55.5*59cm Боја класификација : Браун Број на чекори : 2 чекори Стил : Едноставен модерен Применливи простор : Дневна соба/ Кујна/Балкон/Двор/Внатрешна и надворешна ▲Карактеристики : *Цврсти и издржливи,практични и еко-пријателски. *Лесен и пренослив,стабилност и безбедно. *Количка за заштеда на простор и лесно складирање. ▲Функција : се Искачи на скала(на светилки, за завеси, материјал висина, итн.), цвет мирување(место зелени растенија, неактивен, се стави во цвет мирување) ▲Пакет се вклучуваат : 1*Виткање скала столче Ние само го продаде скали и не се вклучат и други елементи на сликата.Бојата може да имаат мало боја разликата се должи на снимање агол и светлина.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.

Вака можеби ќе ви се допадне..