• Свеж
LUOZZY Бисер Торба за на Рака Мода Чанта Синџир Чанта Замена Синџир за Торба DIY Додатоци Сребро-90CM
zoom_in

LUOZZY Бисер Торба за на Рака Мода Чанта Синџир Чанта Замена Синџир за Торба DIY Додатоци Сребро-90CM

DEN 327.12

Од стока
check Во продавницата

Голема DIY додаток за правење различен стил на purses и чанти.Голем занает понуда за hand Manufactured торба.Одговара за луѓе кои сакаат да ги направат своите сопствени кеси.Го замени стариот торба синџир или на рака и ја промените вашата торба е лесно да се погледне.Прати како подарок за вашите пријатели, да им даде малку изненадување.Бисер синџир би Можеле да се исполнат нивните барања.Практичен и стилски торба украс и оркестарот, вие Може да ја користите за да ги красат вашата чанта, чанта, рамо кеси, и така натаму.

Вака можеби ќе ви се допадне..